Benjamin ve
🚀TURBO PROGRAM🚀
ile Sınavınıza Hazırlanın

Fransızca sınavlarınıza kapsamlı ve en iyi şekilde hazırlanmak için 28 adımlık bir yolculuğa başlayın; bu program sayesinde farklı egzersizlerle Fransızca Dinleme, Anlama, Okuma, Yazma ve Konuşma becerilerinizi geliştirin!

📚  "TURBO PROGRAM" Nedir?

"TURBO PROGRAM", Fransızca sınavınızı başarıyla geçmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmış kapsamlı ve başarı odaklı bir programdır. Bu program, sizi 28 adımda Fransızca Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma konularında en iyi şekilde hazırlar.

💼 "TURBO PROGRAM"da Neler Var?

"TURBO PROGRAM" her adımda sınavın belirli bir bölümüne odaklanır ve her gün sizin için özel çalışma egzersizleri sunar. Ayrıca Turbo Program, sınavınızın konuşma bölümü için Benjamin ile 8 görüşme içerir. Böylece, Fransızca konuşma pratiği yapabilir ve ilerlemenizi takip edebilirsiniz.

Aşağıda size gönderilecek plan örneğini inceleyebilirsiniz:

⏳ Program Ne Kadar Sürer?

Program 28 adımdan oluşur ve her gün bir adım açılır. Bu sayede programı 28 günde tamamlayabilirsiniz. Ancak, daha fazla çalışma süresine ihtiyaç duyarsanız, programı bir sonraki görüşmemize kadar duraklatabiliriz. Sınavınıza tam olarak hazırlanmanız için sitemizdeki özel alanı toplamda 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

🌟 Bu Program Kimler İçindir?

"TURBO PROGRAM", Fransızca dil sınavlarına hazırlanan herkes için uygundur. Lise öğrencileri, üniversite öğrencileri, profesyoneller, kariyerlerini ilerletmek veya Fransızca dil becerilerini geliştirmek isteyen herkes bu programa katılabilir. Her seviyeye uygun olan bu program, herkesin Fransızcasını geliştirmesine yardımcı olur.

Aşağıdan rozetinizi seçebilirsiniz.

📝 Kapsamlı Geri Bildirim

Her görüşmenin ardından size detaylı bir rapor göndereceğiz
. Bu rapor, birlikte üzerinde çalıştıklarımızı özetleyecek ve öğrendiklerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. Konuşma pratiği sırasında oluşturduğumuz diyaloğu, gerekirse çevirisiyle ve öğrenmeniz gereken kelimelerle birlikte bu raporda bulacaksınız. Ayrıca, isteğinize bağlı olarak görüşmemizi kaydedip size gönderebiliriz, böylece dilediğiniz zaman tekrar izleyerek pratik yapabilirsiniz.

💼 Programın Ücreti Nedir ve Neleri İçerir?

TURBO FIRSAT
499
Kişiye Özel Hızlandırılmış Fransızca Program
 • 28 Adımlık Seviye Atlama Çalışma Programı
 • Benjamin ile 8 Görüşme
 • Kişiye Özel Dersler ve Egzersizler
 • Kişiye Özel Konuşma Pratiği
 • Hedef Odaklı Dersler: DELF, TCF, Vatandaşlık, Oturum ve Diğer Tüm Fransızca Sınavları
 • Başarıya Giden Yol Planlaması
 • Özel Alan'a 3 Ay Boyunca 7/24 Erişim İmkânı
 • Full Sezon 1 & Sezon 2 Dersleri
 • DELF Örnek Sınavları ve Cevapları
 • Tüm Seviyeler İçin Hazırlanmış Dersler (Başlangıçtan İleri Seviyeye Kadar)
 • Bonus 1: Fransızca Temeller E-Kitabı
 • Bonus 2: Aşk'la Fransızca Quiz E-Kitabı


📅 Kişiselleştirilmiş ve Esnek Planlama

Ödeme tamamlandıktan sonra, görüşme zamanını ayarlamak için size bir takvim göndereceğiz. Böylece sizin için en uygun günü ve saati seçebileceksiniz.


"TURBO PROGRAM" için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz, kısa bir süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Bu formu doldurarak Gizlilik ve Güvenlik Politikası ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Haber Bültenimiz ücretsiz olarak e-mail adresinize gönderilecektir. İstediğiniz zaman gönderimleri iptal edebilirsiniz.
Copyright © Aşk’la Fransızca 2024.
Tüm hakları saklıdır.
@asklafransizca
Copyright © Aşk’la Fransızca 2024.
Tüm hakları saklıdır.